Google+
Lauko reklama

Lauko reklama – viena populiariausių reklamos rūšių, turinti begalę privalumų:

  • Greitas ir patogus informacijos skleidimo būdas;
  • Vieno reklamos parodymo (kontrakto) kaina labai maža;
  • Įrengiama ilgam periodui (ilgalaikė investicija);
  • Veikia 24 valandas per parą, jos negalima „išjungti“ arba „perjungti“;
  • Tam, kad ją pamatyti, vartotojui, nereikia jokių papildomų techninių priemonių.

Lauko reklama gali būti tiek pagrindinė, tiek papildoma informacijos skleidimo priemonė. Ji ypač efektyvi dideliuose miestuose, o jos patrauklumas kiekvieną dieną auga kartu su didėjančiu gyventojų ir automobilių skaičiumi (didžiuosiuose miestuose). Spalvingame didmiesčio sraute, lauko reklama, turi būti lakoniška, informatyvi, pritraukti dėmesį ir sukelti susidomėjimą. Būtent tokią lauko reklamą darome mes.

Teikiame lauko reklamos dizaino projektavimo paslaugas: šviesdėžių, vitrinų apipavidalinimas, plakatai, tentai, reklama ant transporto priemonių (reklama ant viešojo transporto ir reklama ant automobilių) ir kiti lauko reklamos produktai. Atliekame visą kompleksą darbų: nuo dizaino sukūrimo iki reklamos produktų gamybos ir kitų paslaugų.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, per trumpiausią laiką, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, suprojektuos Jums kokybišką lauko reklamos dizainą ir pagamins reklamos nešėją kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.

Normal 0 false false false RU ZH-CN X-NONE