Google+
Katalogas

Katalogas – tai poligrafijos rūšis, būtina įmonėms, turinčioms platų paslaugų ir prekių asortimentą. Katalogas padeda susisteminti visą produkcijos spektrą ir pateikti pirkėjams patogiu būdu. Tai puikus būdas pristatyti savo produkciją iš geriausios pusės, iliustruojant kiekvieną prekę patrauklia ir kokybiška nuotrauka ir trumpu aprašymu. Vadybininkas, atvykęs pas klientą su katalogu, pasieks geresnių rezultatų, negu vadybininkas, kuris bandys apibūdinti prekes žodžiais. Be katalogo neapsieinama paroduose, prezentacijose ar per kitus renginius, kurių metu lankytojai laukia katalogo, kaip kažko savaime suprantamo. Katalogas gali daug papasakoti ne tik apie įmonės prekes, bet ir apie pačią įmonę. Jo puslapiuose galima pateikti įvairią informaciją – trumpą įmonės istoriją, rengiamų akcijų pristatymas, teigiami klientų atsiliepimai ir pan. Katalogo galimybės yra beribės ir priklauso tik nuo Jūsų fantazijos. Mūsų specialistai padės įgyvendinti arba, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, sukurs Jūsų katalogo idėją ir padarys Jūsų įmonės katalogą maksimaliai patogiu ir patraukliu.

Gražus ir patogus katalogas – tai garantija, kad jį mielai studijuos potencialūs ir nuolatiniai klientai, pirks iš jo prekes ir nekantraudami lauks sekančio katalogo numerio.

Remdamiesi Jūsų poreikiais, norais ir įmonės specifikacija mes pagaminsime Jums išsiskiriančius ir originalius katalogus. UAB „Arte Feliz“ realizuoja sudėtingus kūrybinius projektus, reikalaujančius profesionalumo ir kūrybinio mąstymo. Taip pat realizuojame projektus, kuriuose panaudojama reklaminė fotografija. Bet nepamirškite, kad kūrybinis darbas turi būti paremtas tarpusavio bendradarbiavimu: kuo daugiau mes žinome apie Jus ir Jūsų produktą, tuo efektyviau mes dirbsime Jūsų naudai. Atliekame visą kompleksą darbų: nuo dizaino sukūrimo iki tiražavimo.