Google+
Reklaminiai atvirukai

Reklaminis atvirukas – tai nebrangus ir šiuolaikiškas būdas reklamuoti prekes ar paslaugas. Reklaminiai atvirukai platinami specialiuose stenduose, išdėstytuose įvairiuose miesto vietose: kavinėse, baruose, naktiniuose klubuose, grožio salonuose, sporto klubuose ir kt. vietose. Tokiu būdu Jus galite pateikti informaciją Jus dominančiai tikslinei grupei. Toks būdas gali būti panaudotas, kai reklamos tikslas – įvaizdžio formavimas, kadangi penkiasdešimt procentų atviruko paviršiaus – vaizdas. Reklaminiai atvirukai nėra informatyvus, tačiau jie pakankamai efektyviai paveikia žmogaus emocijas ir formuoja reikiamą įspūdį.

Gerai apgalvotas ir stilingas reklaminio atviruko dizainas suformuos Jums reikiamą įvaizdį Jūsų tikslinės grupės akyse. Dizainas turi sukelti teigiamas emocijas ir norą pasinaudoti Jūsų paslaugomis ar prekėmis. UAB „Arte Feliz“ specialistai, per trumpiausią laiką, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus ir norus, sukurs eskizą, paruoš maketą ir atspausdins Jūsų reklaminius atvirukus.

Originalus dizainas, atliktas mūsų specialistų, sukurtas, atsižvelgiant į Jūsų firminį stilių, kokybiška reklaminių atvirukų spauda, atlikta ant puikios kokybės popieriaus, neliks nepastebėti Jūsų tikslinės grupės.