Google+
3D animacija
There are no translations available.

Šiandien Jus galite suteikti savo klientui galimybę pamatyti ateitį dabartyje, užsukti į dar neegzistuojančius pastatus, pasivaikščioti po juos ir pasidalinti savo norais, kurie vėliau bus įgyvendinami. Trimačiai filmukai  stulbina mūsų vaizduotę, jie spalvingi ir tiksliai perteikia formas. Jų dėka gėrimų buteliukai tampa gyvais, baterijos šoka, o produktai šypsosi mums iš ekranų.

3D animacijos dėka galima įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas, sukurti virtualų būsimo proceso pasaulį.  3D technologija suteikia galimybę pasivaikščioti po biurus, butus, pažiūrėti automobilio motoro veikimo principą, užsukti į povandeninio pasaulio gelmes ir pan. Visą tai, kas slypi 3D animacijos galimybėse neįmanoma realizuoti jokiais kitais būdais. O 3D ir Flash technologijų derinys suteikia eilę papildomų privalumų:

  • Animuotas reklaminis filmukas grafiškai demonstruoja visus prekės ar paslaugos privalumus: bet kokį mechanizmą parodo veikloje, grafiškai atvaizduodamas veikimo principą.
  • Reklaminis klipas bus spalvingas ir įsimintinas, atvaizduos procesą, kuris realiame pasaulyje nėra įmanomas. Pavyzdžiui, galima parodyti, jogurto veikimo principą žmogaus skrandyje, pateikiant šią informaciją spalvingai ir įdomiai.
  • Interneto tinklapis bus patrauklus ir patogus potencialiam pirkėjui. Pavyzdžiui, galima parodyti, kaip atrodys įsigyta prekė, baldų komplektas, veiks technika.

Kuriant 3D animaciją, naudinga visa informacija ir medžiaga, padedanti suprasti gaminio trimatę formą. Tai gali būti eskizai, paveikslėliai iš žurnalų ar plakatų, knygos, objekto nuotraukos arba pats objektas, jeigu jis jau egzistuoja realybėje. Gaminys gali ir neegzistuoti realybėje, gali būti tik  mintys, kurios dar nėra įformintos ir materializuotos jokia forma, mes tą mintį galime padėti sumodeliuoti ir suteikti jai gyvybę, formą ir materiją.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.