Google+
Корпоративный фильм
There are no translations available.

Korporacinis filmas – tai įmonės video prezentacija, reprezentacinis klipas. Nuo reklamos klipo skiriasi tuo, kad reklamuoja ne prekę ar paslaugą, bet pristato įmonę, jos prekių ar paslaugų asortimentą, trunka žymiai ilgiau negu reklamos klipas ir nėra skirtas transliacijai televizijoje. Dažniausiai reprezentaciniai filmai rodomi per parodas, prezentacijų metu, tinklapyje ir visur kitur, kur reikia pristatyti įmonę tiek partneriams, tiek potencialiems vartotojams.

Korporaciniai filmai būna skirti:

  • Įmonės vidaus auditorijai: darbuotojams, akcininkams. Korporacinis filmas daro didelę įtaką formuojant Jūsų įmonės korporacinę kultūrą, paaiškina įmonės viziją, tikslus ir užduotis, nes Jūsų darbuotojams ne visada suprantama ir žinoma, tai ką daro ir žino įmonės direktorius ar valdytojas.
  • Išorės auditorijai (klientai, potencialus vartotojai, investuotojai, verslo partneriai, valstybinės institucijos). Korporacinis filmas – puikus instrumentas bendraujant su Jūsų potencialiais partneriais. Jeigu Jus norite pademonstruoti klientui ar verslo partneriui savo galimybes arba produkciją, o gal gamybos procesą – korporacinis filmas – tai ko Jums reikia. Žinoma, Jus galite tiek partnerius, tiek klientus pasikviesti į susirinkimų salę, gamybos patalpas ir žodžiu papasakoti visą informaciją, tačiau ar tai patogu? Kur kas patogiau atlikti video filmo demonstraciją savo ar verslo partnerio biure, o gal tiesiogiai pas klientą arba prekybos vietoje. Nepamirškite, kad kokybiškas korporacinis filmas paveiks, norimą pasiekti, auditoriją žymiai smarkiau negu žodinis pasakojimas arba prezentacija su skaidrėmis.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.