Google+
Видеомонтаж
There are no translations available.

Video montavimas – tai labai atsakingas ir sudėtingas darbas. Iš pradžių peržiūrima visa medžiaga ir atrenkami geriausi dubliai. Tuomet pildomas montažinis lapas, t.y. laiko kodais užrašomi atrinktų dublių pradžia ir pabaiga. Video medžiagoje viena sekundė – tai 25 kadrai, todėl visa medžiaga pažymima minutėmis, sekundėmis ir kadrais. Tuomet daromas atrinktos medžiagos skaitmenizavimas. Šiame etape pasiruošimas video montavimui baigtas ir prasideda pati įdomiausia, kūrybinė ir labai atsakinga darbo dalis. Atskiros filmo dalys, kurios tarpusavyje nesusijusios komponuojamos į vientisą filmą, parenkama ritmingiausia ir vientisiausia atskirų momentų eiga.

Profesionalų manymu, video montavimas yra nemažiau svarbus už filmavimą, nes montavimas sugeba priduoti filmui reikalingą ritmą ir atmosferą. Baigiant darbus, labai svarbu video filmo įgarsinimas.

Galime pasiūlyti Jums bet kokio sudėtingumo video reklamos montavimo paslaugas: nuo specialiųjų efektų sukūrimo ir integravimo iki nelinijinio montavimo (NLE), kombinuoto su 2D ir 3D grafika. Taip pat teikiame filmavimo, animavimo ir įgarsinimo paslaugas.

Susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir įmonės veiklos sritį, sukurs bei pagamins Jums kokybišką reklamos nešėją, kuris taps galingu ginklu kovoje už vartotoją.